Dzisiaj jest: 21.8.2019, imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty

Wyprzedzał na skrzyżowaniu i na „podwójnej ciągłej” pędząc prawie 200km/h

Dodano: rok temu Czytane: 2873

Wyprzedzanie na skrzyżowaniu i na „podwójnej ciągłej” oraz jazda z prędkością niemal 200 km/h, takich wykroczeń dopuścił się nieodpowiedzialny kierowca skody.

Wyprzedzał na skrzyżowaniu i na „podwójnej ciągłej” pędząc prawie 200km/h

Wyprzedzanie na skrzyżowaniu i na „podwójnej ciągłej” oraz jazda z prędkością niemal 200 km/h, takich wykroczeń dopuścił się nieodpowiedzialny kierowca skody. Jego niebezpieczną jazdę, w porę przerwali policjanci z goleniowskiej drogówki, którzy zarejestrowali całą sytuację, dzięki kamerze zamontowanej w nieoznakowanym radiowozie.
 

Uwagę policjantów z Referatu Ruchu Drogowego goleniowskiej komendy zwrócił pojazd marki Skoda, którego kierowca pędził drogą nr 142 w kierunku Szczecina. Podczas swej szaleńczej jazdy, wyprzedzał jadące przed nim pojazdy w obrębie skrzyżowania, a następnie na linii podwójnej ciągłej. Kiedy mundurowi postanowili zatrzymać nieodpowiedzialnego kierowcę do kontroli, pomiar prędkości wskazał, że jechał 192 km/h. Za kierownicą skody siedział 36-letni mieszkaniec Świdwina.
 

Policyjna kontrola z całą pewnością ostudziła jego pośpiech, bo za spowodowanie zagrożenia oraz rażące łamanie przepisów ruchu drogowego, funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy, a za popełnione wykroczenia mężczyzna wkrótce odpowie przed sądem.

Źródło: Policja
Polecane