Dzisiaj jest: 28.3.2023, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Śmiertelny wypadek w Goleniowie

Dodano: 5 lat temu

W momencie przyjazdu służb ratunkowych osobowe mitsubishi znajdowało się w rowie. W środku znajdowała się nieprzytomna kierująca. Ratownicy natychmiast przystąpili do reanimacji poszkodowanej.

Śmiertelny wypadek w Goleniowie


Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 12 na skrzyżowaniu ulic Prostej i Nowej - prowadzącej do Goleniowskiego Parku Przemysłowego. Okoliczności wypadku są przedmiotem policyjnego dochodzenia.

Wiemy tylko, że momencie przyjazdu służb ratunkowych osobowe mitsubishi znajdowało się w przydrożnym rowie kołami do góry. W środku znajdowała się nieprzytomna kierująca. Ratownicy natychmiast przystąpili do udzielenia pierwszej pomocy. Niestety, po trwającej blisko 40 minut reanimacji, lekarz stwierdził zgon. Drugie auto - laweta - przewrócone było na bok, a przewożona na niej skoda znajdowała się w rowie, rozbita o drzewo. 

Jak przebiegało tragiczne w skutkach zdarzenie, wyjaśni prokuratorskie dochodzenie.

Na jednej z grup można przeczytać następujący komentarz dotyczący bezpieczeństwa na tym skrzyżowaniu:


"To skrzyżowanie to jakaś pomyłka... ludzie nie uważają tam bardzo, nie patrzą, sama miałam tam kilka groźnych sytuacji, które na szczęście nie skończyły się tragedią, bo reakcja była w porę... jak wyjeżdża się w prawa stronę (w strone Lubczyny) z tej „nowej drogi” (w stronę Stepnicy), to nie widać w ogóle rowerzystów, bo przeszkadzają krzaki..."

 
Źródło: foto: Kamila, Mateusz
Polecane