Dzisiaj jest: 28.3.2023, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Kronika policyjna, tydzień 34

Dodano: 5 lat temu

Zdarzenia na terenie gminy Nowogard między 20 a 25 sierpnia.

Kronika policyjna, tydzień 34


22.08, godzina:12:47, Nowogard

Patrol OPI KP Nowogard zatrzymał poszukiwanego Nakazem Doprowadzenia do ZK Nowogard celem odbycia kary zastępczej wydanego przez SR Goleniów, Adriana W. lat 19
(zam. N. powiat goleniowski). Postępowanie prowadzi KP Nowogard.


22.08, godzina: 13:14, Osina

Policjanci RRD KPP Goleniów podczas kontroli drogowej ujawnili, że kierujący samochodem osobowym m-ki VW Emil D.lat 29 (zam. powiat goleniowski) ma orzeczony przez SR Goleniów zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych w ruchu lądowym do dnia 06.12.2020r. Postepowanie prowadzi KP


22.08, godzina: 17.10, Czermnica

W Czermnincy kierujący motorowerem marki Kingroad Stanisław W. lat 59 zam. gm. Nowogard, z nieznanych przyczyn utracił panowanie nad motorowerem w wyniku czego przewrócił się. W trakcie obsługi zdarzenia funkcjonariusze policji ustalili, że Stanisław znajduję w stanie nietrzeźwości. Kierującego przetransportowano do Szpitala z obrażeniami ciała. Postępowanie prowadzi KP Nowogard.


23.08, godzina 20.20, Nowogard

Do KP Nowogard stawili sie Anna i Dominik W. którzy poinformowali, że przewieźli do szpitala Pawła P. który jadąc rowerem po parkingu sklepu "Lidl" został potracony przez samochód z pizzerii "Fantazja" Fiat 600. Kierującego Fiatem ukarano mandatem karnym.


24.08, godzina: 13:02, Nowogard

Kierująca pojazdem marki Seat Altea ( kier. Iwona M. lat 40 zam. gmina Nowogard,  wyjeżdżając ulicą Stolarską, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu znajdującej się na ul. Wyszyńskiego  kierującej pojazdem Toyota. Obie kierujące trzeźwe. Kierująca pojazdem marki Seat pouczono za popełnione wykroczenie.


24.08, godzina: 16:08, Nowogard

Na drodze krajowej nr 6 w kierunku Koszalina, przy miejscowości Krzywice, kierująca pojazdem marki Renault Scenic Irena J. (lat 50 zam. gmina Nowogard), jadąca od strony Goleniowa, nie zachowała bezpiecznej odległości przed poprzedzającym ją pojazdem,  w wyniku czego uderzyła w tył pojazdu Seat Ibiza. Następnie pojazd marki Seat uderzył w poprzedzający pojazd marki Opel. Kierujący pojazdem Seat oraz jego pasażerki (córa  13 lat i żona) przetransportowano do szpitala z obrażeniami ciała. Kierująca pojazdem marki Renault również przetransportowana do szpitala. Wszyscy uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Irenie J. zatrzymano prawo jazdy. Postępowanie prowadzi KP Nowogard.


Opis 25.08, godzina: 20.01, Nowogard

Policjanci OPI KP Nowogard , na drodze w kierunku osiedla Bema ujawnili pojazd marki BMW , który wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Patrol zastał Bartosza W. zam. gmina Nowogard, który kierował pojazdem . Z nieznanych przyczyn kierujący pojazdem BMW utracił panowanie nad pojazdem. Kierującego pouczono.

 
Źródło: Policja
Polecane