Dzisiaj jest: 25.10.2021, imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora

Wypadek między Kulicami a Wierzbięcinem. Cztery osoby w szpitalu

Dodano: 3 lata temu

Cztery osoby poszkodowane

Wypadek między Kulicami a Wierzbięcinem. Cztery osoby w szpitalu

Cztery osoby zostały poszkodowane w wyniku wypadku, do którego doszło pomiędzy Wierzbięcinem a Nowogardem. Na miejscu interweniowało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, które przetransportowało 14-latkę z urazami głowy do szpitala w Szczecinie. Pozostała trójka trafiła na badania do nowogardzkiej placówki.  

Jak informuje Anna Dygas z Biura Prasowego KPP w Goleniowie- Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący Oplem, jadąc najprawdopodobniej z nadmierną prędkością od strony Wierzbięcina w kierunku Nowogardu, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas i zderzył się czołowo z jadącą znad przeciwka Toyotą.


Jak widzimy na zdjęciach, z uszkodzeń pojazdów wynika jednak, że kobieta jadąca od strony Nowogardu pojazdem marki toyota, uderzyła na łuku drogi w bok opla vectry, który znajdował się na jej pasie ruchu. Kierowca opla najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem i zajechał jej drogę. W wyniku zderzenia oba pojazdy zjechały do przydrożnego rowu. Najprawdopodobniej za sprawcę wypadku zostanie uznany kierujący Oplem.

Oplem jechał mężczyzna z dwójką nieletnich (14 i 15 lat). W Toyocie podróżowała wyłącznie kobieta. Kierowcy trzeźwi.

Do zdarzenia doszło dziś około 16.20.

 
Polecane